Popový zpěv

Dnes existuje spousta metod výuky popového zpěvu. Je to proto, že popový zpěv zahrnuje prvky velkého množství vokálních stylů – pop, rock, lidovou hudbu; rap, R & B a soul; jazz, swing a blues… Každý styl má svůj vlastní způsob provedení a specifické hlasové techniky. V naší škole pomůžeme studentovi nejen zvládnout různé vokální techniky, ale také najít vlastní osobitý zvuk.

StageSinging
Jazz, Soul, Blues

Pěvecká technika jazzu využívá maximálního rozpětí hlasových možností. Výuka však není jen o hlase. Začínající jazzoví zpěváci musí aktivně rozvíjet nejen pěvecké dovednosti, ale také trénovat vnímání rytmu a zvukové harmonie. Jen tyto komplexní znalosti jsou nezbytné pro zvládnutí umění improvizace.
.

Young woman singing
Klasický zpěv

Cvičení klasických pěveckých technik vám umožní proměnit Váš hlas v jedinečný nástroj, maximalizovat jeho zvučnost. Metoda výuky v naší škole je založena na italské technice Belcanto s prvky ruských a gruzínských pěveckých škol. Mezi klasický zpěv se řadí především operní zpěv, opereta, muzikál a romantika.

ClassicalSinging
Muzikál

V muzikálovém zpěvu se kombinují jak akademické, tak i popové vokální styly, taktéž se používají specifické techniky (šepot, apod.) a práce s mikrofonem.
.

.

Musical
Symfonický metal, pop-opera

Dokážeme Vás naučit i tohle! Zajímavé podžánry v pop music, které vyžadují kombinaci pěveckých technik. A co si můžete představit? Popové písně provedené v operním stylu, nebo naopak, témata klasické hudby stylizovaná do popu apod.

SimfonicMetal
Jak výuka probíhá?

Lekce zpěvu jsou doprovázeny klavírem nebo instrumentální verzí skladby.

Součástí výuky je i práce s mikrofonem.
Používáme vysoce kvalitní technické vybavení značky Kawai, Yamaha a Shure.

Lekce trvá 50 minut.

Zpočátku doporučujeme 2x týdně, protože práce s hlasem je především svalové cvičení – kvalita hlasu se s delším odstupem cvičení ztrácí. Čím častěji trénujete, tím lepší budou Vaše výsledky!

Výuka probíhá v češtině, ruštině a angličtině.

Lekce zpěvu jsou většinou individuální, ale existují i ​​možnosti výuky pro malé skupiny (dvě a více osob). Skupinové třídy se skládají ze dvou částí – společné rozehřívací cvičení s korekcí chyb a výuka písní. Ve druhé části je forma práce jiná. Píseň buď zpíváme střídavě, nebo společně, případně se učíme vícehlasému provedení písně. Sborový zpěv je jedním z nejzajímavějších! Můžete si vybrat čísla z muzikálů, jazzu nebo nesmrtelných klasických
skladeb.

Často se stává, že přijde několik přátel, kteří se chtějí naučit zpívat svou oblíbenou karaoke píseň nebo si chtějí vytvořit vlastní skupinu. Chcete zazpívat kamarádům na svatbě nebo na narozeninové párty? Přijďte včas a připravíme Váš hlas na jakékoliv vystoupení!
Mnoho možností! Stačí si jen vybrat a udělat první krok!